Home

imn national massmedia listă turneul elitelor tenis 2019 catolic oaie scrie o scrisoare

Aryna Sabalenka, noua castigatoare a Turneului Elitelor

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Maya Popescu, pentru prima dată în finala unui turneu de tenis FRT |  Realitatea de Vâlcea
Maya Popescu, pentru prima dată în finala unui turneu de tenis FRT | Realitatea de Vâlcea

Mats Wilander bagă frica în adversarele Simonei Halep. Argumentele  suedezului și de ce amintește de Sabalenka | Sport.ro
Mats Wilander bagă frica în adversarele Simonei Halep. Argumentele suedezului și de ce amintește de Sabalenka | Sport.ro

Elite Tenis Club | Pantelimon

WTA Nottingham: Niculescu cedează în finala de dublu - Sport Clasic

Simona Halep și-a aflat adversara din primul tur în turneul de la Dubai

Turneu tenis 10 "Cupa Elite" 21-22.04.2018 - Elite Tenis Club

Turneul Campionilor 2019 | Libertatea

Turneu Tenis 10 FRT Cupa Elite 27.01.2018 - Elite Tenis Club

Stiri Sportive :: Ultimele noutati din Sport :: Evenimente Sportive |  Spynews.ro | Pagina 10 din 140
Stiri Sportive :: Ultimele noutati din Sport :: Evenimente Sportive | Spynews.ro | Pagina 10 din 140

Ashleigh Barty la Turneul Campioanelor 2019. Reperele australiencei

Tenis: Un nou talent se naște în tenisul românesc ! Ștefania Păun a  câștigat primele sale turnee - Sportul Doljean
Tenis: Un nou talent se naște în tenisul românesc ! Ștefania Păun a câștigat primele sale turnee - Sportul Doljean

Cupa Elite Tenis 10 nivel verde baieti si fete - 27.10.2019 - Elite Tenis  Club
Cupa Elite Tenis 10 nivel verde baieti si fete - 27.10.2019 - Elite Tenis Club

Simona Halep se intoarce in top 10 WTA! Unde poate ajunge daca ia trofeul  la Toronto
Simona Halep se intoarce in top 10 WTA! Unde poate ajunge daca ia trofeul la Toronto

TENIS - Sorana Cîrstea în finală la Taşkent, turneu pe care l-a câştigat în  urmă cu 11 ani — eMaramures
TENIS - Sorana Cîrstea în finală la Taşkent, turneu pe care l-a câştigat în urmă cu 11 ani — eMaramures

WTA Finals - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Cupa Elite - FRT 9-10 martie 2019 - Elite Tenis Club

Turneul Campioanelor WTA 2019. Simona Halep - Programul Mecurilor |  Libertatea
Turneul Campioanelor WTA 2019. Simona Halep - Programul Mecurilor | Libertatea

Video | Simona Halep - Destanee Aiava 6-4, 6-2, la Melbourne Summer Set.  Simo va da peste Gabriela Ruse în turul 2
Video | Simona Halep - Destanee Aiava 6-4, 6-2, la Melbourne Summer Set. Simo va da peste Gabriela Ruse în turul 2

Oradencele au dominat intrecerile feminine de la turneul de tenis...